1922 Konyaspor

1922 Konyaspor Dün Toplandı

Koronavirüs salgını nedeniyle futbola ara verilen dönemde, 1922 Konyaspor ekibi de izin sürecindeydi. Liglerin başlangıç tarihinin 18 Temmuz olarak açıklanmasının ardından, antrenman tarihini 10 Haziran’a erteleyen yeşil beyazlılar, dün itibariyle çalışmalara başladı.

1922 Konyaspor ekibinin izni dün sona erdi. Antrenmanlara başlangıç tarihinin 10 Haziran olarak açıklanmasının ardından ise futbolculara ve teknik heyete koronavirüs testi yapıldı. Test sonuçlarının negatif çıkmasının ardından ise bugün öğleden sonra Teknik Direktör Salih Eken gözetiminde çalışmalara başlandı.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden 1922 Konyaspor ekibi, futbola verilen uzun aranın ardından tekrar hazırlıklarına başlıyor. Mayıs ayının ilk haftasında gruplar halinde çalışmalara başlayan yeşil beyazlılar, lig tarihinin ertelenmesi ile antrenmanları da ertelemişti.

Hedef Ligi Başarıyla Bitirmek

TFF 2. Lig’ mücadelelerinin başlangıç tarihinin 18 Temmuz’a alınması ile Konya temsilcisi antrenman tarihini 10 Haziran olarak belirlemişti. Dün toplanan yeşil beyazlılar, öncesinde koronavirüs testinden geçti.

Koronavirüs test sonuçlarının negatif çıkmasının ardından ise Konya ekibi antrenmanlara Teknik Direktör Salih Eken yönetiminde başladı.

Uzun bir aranın ardından tekrar antrenmanlara başlayacak olan ekip, hazırlık sürecini ise iyi değerlendirmeyi planlıyor.

Kalan 6 haftalık mücadelede iyi skorlar almayı hedefleyen ekip, sezonu başarılı bir şekilde bitirmeyi hedeflediklerini de açıkladı.

Güncel Yazılar