Konya

Bülent Korkmaz Maç Sonrası Önemli Açıklamalarda Bulundu

Süper Lig’de potada kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor, dün oynanan mücadeleden de mağlubiyetle ayrıldı. Beşiktaş ekibine konuk olan yeşil beyazlılar, oyundan 3-0 yenilgi ile ayrılırken, maç sonrası açıklama ise Bülent Korkmaz ile geldi.

Süper Lig’in 29’uncu hafta mücadelesinde İttifak Holding Konyaspor ekibi, Beşiktaş takımına konuk oldu. Mücadeleden 3-0  skorla mağlup ayrılan yeşil beyazlıların tecrübeli Teknik Direktörü Bülent Korkmaz ise maç sonrasında açıklama yaptı.

Oyunun 11’e 11 olarak oynandığı zamanda her şeyin istenildiği gibi olduğunu belirten teknik adam, öne geçecek pozisyonları kaçırmanın ardından ise 10 kişi kaldıklarını ifade etti.

Kendi ekibinin 10 kişi kaldığını fakat söylenenin ise Domagoj Vida’nın pozisyonunun kırmızı kart olmasının da yorumcular tarafından değerlendirileceğini ekledi.

Yorumcular Kırmızı Kartı Değerlendirecek

Ligde potada kalmak için ciddi bir mücadele veren yeşil beyazlılarda, bu oyundan alınan yenilgi ile de canlan sıkıldı. Taraftarın da son derece üzülmesine neden olan maç sonucu, sporcuların da moralinin bozulmasına neden oldu.

Maç ardından açıklama yapan teknik adam Bülent Korkmaz ise, Beşiktaş’a karşı 10 kişi kalmanın kazanma şansını zora soktuğunun altını çizdi. Maçın 15’inci dakikasında ise kırmızı kart görerek oyun dışı kalan Domagoj Vida ile ilgili de, pozisyonun yorumcular tarafından değerlendireceğine dikkat çekti.

Güncel Yazılar