Bülent Korkmaz

Bülent Korkmaz Ayrılığına İlişkin Yazılı Açıklama Yaptı

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü ile yollarını ayıran Teknik Direktör Bülent Korkmaz, ayrılığının ardından açıklama yaptı. Yeşil beyazlı yönetimin kendisinden habersiz olarak forvet transferi yaptığını ifade eden hoca, bu sebeple kulüple yollarını ayırma kararı aldığını belirtti.

İttifak Holding Konyaspor Kulübü ile yollarını ayırma kararı alan tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz, istifasının ardından yazılı açıklamada bulundu.

Yeşil beyazlı kulüpte, kendisinin bilgisi olmadan forvet transferi yapıldığını belirten teknik adam, görevinden de bu yüzden istifa ettiğini söyledi.

Hayatı boyunca her şeyi mücadele vererek, savaşarak ve tırnaklarıyla kazıyarak elde ettiğini vurgulayan çalıştırıcı, karakterinde de hiçbir zaman mücadeleden ve zorluklardan kaçmanın olmadığını söyledi. Geçen sene kulüp içerisinden dahi takımın küme düştüğünü belirten isimlere rağmen ve çok sayıda sebebe rağmen de kulübü bırakmadığını belirtti.

Haberim Dışında Transfer Yapıldı

Görevi bırakmasının altında çok sebep yattığını söyleyen Bülent Korkmaz, bunları kulüp yöneticisi Hilmi Kulluk ile de paylaştığını dile getirdi.

Bugüne kadar ki transferlerde beraber karar vererek, İbrahim Sehic, Musa Çağıran, Samuel Eduok ve Adil Demirbağ’ı aldıklarını belirten teknik adam, en büyük sıkıntının yaşandığı forvet mevkide onayı ve bilgisi dışında transfer gerçekleştiğini ekledi. Oyunculara, taraftara ve emeği geçen herkese teşekkür dileklerinde bulunan hoca, Konyaspor camiasına da yürekten başarı dileklerinde bulundu.

Güncel Yazılar