Atilla Demirok

Atilla Demirok Hayatını Kaybetti

Konya amatör futbol ailesi dün alınan acı kayıp haberiyle büyük bir üzüntü ile karşı karşıya kaldı. Mütevazi kişiliği ile bilinen Atilla Demirok’un hayatını kaybettiği öğrenildi.

Konya amatör futbol ailesinin sevilen isimlerinden biri olan Atilla Demirok geçirmiş olduğu kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti. 43 yaşında evli ve bir de kız çocuğu babası olan Demirok’un acı kaybı, tüm camiayı derinden sarstı.

1996 yılında Konyaspor’da futbola başlayan Atilla Demirok, Telekomspor, Konya Kartalı, Sanayispor, Karapınar Belediyespor, Gençlerbirliği ve Başakspor ekiplerinde de uzun yıllar mücadele etmişti. Amatör olarak futbol oynayan ve mütevaziliği ile camia tarafından da çok sevilen sporcunun, 43 yaşında kalp krizi sonucunda hayatını kaybetmesi de üzüntüye neden oldu.

Sporcunun acı kaybına ilişkin Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun yanı sıa, çok sayıda amatör kulüp, yönetici ve sporcu da başsağlığı dileklerinde bulunarak mesaj yolladı.

Kulübünden Açıklama Geldi

Konya Masterlar ekibinde forma giyen başarılı sporcu, aynı zamanda ilaç mümessili olarak da çalışmaktaydı. Sporcunun acı kaybının ardından açıklama ise Konya Masterlar Spor Kulübü Başkanı Bahri Karapınar’dan geldi.

Bahri Karapınar, genç yaşına rağmen geçirmiş olduğu kalp krizi sonucunda hayatını kaybeden Demirok için, baş sağlığı dileklerinde bulundu.

Güncel Yazılar