Alper Uludağ

Alper Uludağ Takımına İlişkin Önemli Açıklamalarda Bulundu

Küresel anlamda etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs, Türkiye’de de etkilerini sürdürmeye devam ediyor. Bu süreçte spor kulüpleri ise oyuncularının evlerinde bireysel çalışmalarını sürdürmesi adına program hazırlıyorlar. Sporcuların formlarını bu şekilde koruduğu dönemde, İttifak Holding Konyaspor ekibinin başarılı sol bek mevki oyuncusu Alper Uludağ açıklama yaptı. Konya şehrinde Konyaspor haricinde bir şeyin düşünülmediğini ifade eden sporcu, kulübüne ilişkin de önemli açıklamalarda bulundu.

İttifak Holding Konyaspor ekibinde forma giyen sol bek mevki oyuncusu Alper Uludağ, takımında çok mutlu olduğunu ifade etti. Takımı için de elinden geleni yapmaya çalıştığını söyleyerek, kulübünün hak etmediği bir yerde olduğunu da ekledi.

Avrupa’ya Gitmek İstiyor

Son derece gereksiz puanlar kaybettiklerini söyleyen sporcu, ligde kalacaklarına ilişkin de umudu olduğunu belirtti. Konya’da Konyaspor dışında bir şeyin de düşünülmediğini söyleyen Uludağ, takım kötü gittiğinde de şehrin havasının değiştiğini ekledi.

Konyaspor taraftarının ayrıca rakip takımların taraftarlarına da çok centilmen olduklarını söyleyerek, yeşil beyazlı taraftarlara da çok saygı duyduğunu ifade etti.

Öte yandan Avrupa’ya gitmek istediklerini de söyleyerek, takımı ile de 2 senelik sözleşmesinin olduğunu ekledi. Ve takımında da son derece mutlu olduğunun altını çizdi.