İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nden Polis Teşkilatı’na Kutlama

İttifak Holding Konyaspor Kulübü, 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı Kuruluşu’nun 175’inci yılına özel olarak kutlama mesajı yayınladı.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm liglerde süresiz olarak bir ertelenme durumu söz konusu oldu. Bu süreçte tedbir gereği antrenmanlar ise toplu olarak gerçekleştirilemiyor. Tüm dünyanın olumsuz etkilendiği süreçten, bu sebeple spor kulüpleri de nasibini almış oldu.

Türkiye’de de her geçen gün artan vaka sayısı ve ölüm sayısı ise, ülkede ciddi bir endişeye neden oldu. Bu süreçte pek çok kişi evlerinden çalışmalarını yürütmeye devam etse de, kamu görevlileri işlerini iş yerlerinde yapmak zorundalar.

Şükran Dileklerinde Bulunuldu

Bu anlamda özellikle de emniyet mensupları ve sağlık çalışanlarına ayrı bir görev düşüyor. Halkın son derece gergin olduğu süreçte, polislerin de ekstra bir yoğunluk dönemi yaşanıyor.

Sokağa çıkma yasağının da dün akşam itibariyle ilan edilmesi ile, ülkede polis teşkilatı çalışanlarına ayrı bir görev düştü. Bu süreçte İttifak Holding Konyaspor Kulübü de, 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı Kuruluşu’nun 175’inci yıl dönemine ilişkin kutlama mesajı yayınladı.

Yeşil beyazlı kulüp tarafından yapılan açıklamada Türk Polis Teşkilatı’nın 175’inci yıl dönümü kutlandı. Ülkenin dört bir yanında canla başla görev yapmakta olan emniyet mensupları için de şükran dileklerinde bulunuldu.