1922 Konyaspor

1922 Konyaspor Sakaryaspor Maçı İçin Sıkı Hazırlanıyor

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden 1922 Konyaspor Kulübü Başkanı Zahir Renklibay önemli açıklamalarda bulundu. Lige yeni bir kadro ve yeni umutlar ile başladıklarını belirten yönetici, 2020-2021 sezonunun pandemiden uzak ve sakatlığın olmaması adına da temennide bulundu.

TFF 2. Lig’de mücadele eden ve sezonun açılış maçında Sakaryaspor ekibi ile kozlarını paylaşacak olan 1922 Konyaspor, mücadelenin hazırlıklarına devam ediyor. Tatlıcak Tesisleri’nde çalışmalarına devam eden yeşil beyazlı takım, Teknik Direktör Salih Eken yönetiminde sıkı bir tempodan geçiriliyor.

Günde tek idman yapan ekipte Sakaryaspor maçının hazırlıkları devam ederken, yeni sezonun heyecanlı bekleyişi de devam ediyor.

Başkandan Açıklama

Yeni sezonun açılış maçı öncesinde açıklama yapan 1922 Konyaspor Kulübü Başkanı Zahir Renlibay, lige de yeni bir kadro ve yeni umutlarla başladıklarını belirtti. Ayrılan futbolcular ve yeni katılan oyuncuların da olduğuna dikkat çeken yeşil beyazlı yönetici, göreve başladıkları zamandan bu yana da güzel işler başardıklarını söyledi.

Önceki sezon takımı alt sıralardan üst sıralara doğru çıkarttıklarını ifade eden başkan, yeni sezon öncesinde de iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirtti. Futbolcuların iyi bir şekilde uyum sağladıklarını söyleyen Renklibay, Sakaryaspor maçının da zor geçeceğini ve daha çok mücadele edenin avantaj sahibi olacağını belirtti.

Güncel Yazılar