1922 Konyaspor

1922 Konyaspor Sakaryaspor Maçına Sıkı Hazırlanıyor

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele etmeye hazırlanan Konya temsilcisi 1922 Konyaspor ekibi yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Sakaryaspor maçı için hazırlıklarını yapan ekip, yeni sezonda çok daha iyi yerlerde olmayı hedefliyor.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden olan ve Konyaspor’un pilot takımı olarak da bilinen 1922 Konyaspor ekibi, yeni sezon mücadeleleri için sıkı bir hazırlık sürecinden geçiyor. Sakaryaspor ekibi ile olacak mücadeleye hazırlanan yeşil beyazlı takım, çalışmalarını da Tatlıcak Tesisleri’nde devam ettiriyor.

2020-2021 sezonunun açılış maçında Sakaryaspor ekibi ile kozlarını paylaşmaya hazırlanan 1922 Konyaspor ekibi, Tatlıcak Tesisleri’nde yoğun bir antrenman döneminden geçiyor. Teknik Direktör Salih Eken gözetiminde hazırlıklarını sürdüren yeşil beyazlılar, idmanlarını ise hafta boyunca sürdürmüş olacak.

Konya temsilcisi ekip, Cumartesi günü yapılan son idmanın ardından ise kampa girerek, Sakaryaspor müsabakası için saat sayacak.

Hamit Kulya ile 2 Yıllık Sözleşme

Antrenmanların yanı sıra, kadrosunu güçlendirmek için de transfer çalışmalarını devam ettiren ekipte, bir oyuncu ise 1922 Konyaspor renklerine bağlandı.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Yavru Kartal, Altınordu ekibinin savunma mevki oyuncusu olan Hamit Kulya ile anlaşmaya vardı. Yeşil beyazlı takımın başarılı oyuncu ile 2 yıllık sözleşmeye de imza attığı bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar