1922 Konyaspor

1922 Konyaspor Sakaryaspor ile Açılış Maçına Çıkacak

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden 1922 Konyaspor ekibi sezonun açılış maçında Sakaryaspor ile kozlarını paylaşacak. Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz Stadyumu’nda oynanan mücadele saat 15:30’da başlayacak.

Ligin açılış maçında Sakaryaspor ekibine karşı mücadele etmeye hazırlanan 1922 Konyaspor ekibi, sezona iyi bir galibiyet ve 3 puanla başlamayı hedefliyor.

Ligdeki grubun iddialı takımlarından biri olan Sakarya temsilcisi ile kozlarını paylaşacak yeşil beyazlı takım, Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz Stadyumu’nda saat 15:30’da mücadeleye başlayacak.

İki takım için de zorlu geçmesi beklenen mücadelenin yönetiminde ise hakem Veli Karakaya görev alacak.

Karakaya’nın yardımcılık görevini ise Egemen Savran ve Çağracan Pazarcıklı üstlenecek.

Bugün yapılan idmanla hazırlıklarını tamamlayacak olan yeşil beyazlı takım, ardından ise tesislerinde kampa girerek maç saatini beklemeye girişecek.

Kendi evindeki ilk maçtan 3 puanlık galibiyetle ayrılmayı hedefleyen Yavru Kartal, bu sezon daha iyi yerlere gelmek istiyor.

Zorlu Mücadelede Hedef 3 Puan

Öte yandan 2020-2021 sezonu için kadroda da önemli bir değişikliğe giden 1922 Konyaspor ekibinin zorlu rakibi karşısındaki performansı da taraftar ve camia tarafından merakla bekleniyor.

Şampiyonluk adaylarından biri olan Sakaryaspor’u konuk etmeye hazırlanan Yavru Kartal, bu sezon için kendi gözüne de şampiyonluğu kestirmiş durumda.

Güncel Yazılar