1922 Konyaspor

1922 Konyaspor Ekibi Hazırlıklarına Devam Ediyor

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Konya temsilcisi 1922 Konyaspor ekibi, 18 Temmuz günü başlayacak olan ligin hazırlıklarına devam ediyor.

12 Haziran günü Süper Lig mücadeleleri ile başlayan futbol liglerinde ikinci sırada 19 Haziran tarihiyle TFF 1. Lig mücadeleleri başladı. Sırada bulunan TFF 2. Lig için ise 18 Temmuz kararı belirlenmişti.

Ligde mücadele eden Konya temsilcisi 1922 Konyaspor ekibi de Temmuz ayında başlayacak maçlar için hazırlıklarını sıkı bir tempo ile devam ettirdi.

Liglerin başlangıcına ilişkin kesin kararın açıklanmamış olması her ne kadar kulüpleri belirsizliğe sürüklüyor olsa da, 18 Temmuz’a göre hazırlık yapan yeşil beyazlılarda daha çok genç isimler ön plana çıkıyor.

Zahir Renklibay Açıklama Yaptı

Bu sürece ilişkin açıklama yapan Kulüp Başkanı Zahir Renklibay da liglerin başlaması durumunda, kalan oyunlara ilişkin konuştu.

Liglerin başlamasına ilişkin kısa süre içerisinde karar verileceğine dikkat çeken yönetici, 1922 Konyaspor Kulübü’nün başarısının da birlik ve beraberlik ile geldiğini ifade etti. Bu süreçte kala 6 haftaya odaklı olan Konya ekibinin, iyi sonuçlar almak istediğine dikkat çekti. Ve özellikle de ligde kalmalarının kesinleşmesinin ardından, genç oyunculara daha çok süre verileceğini ve deneyim kazanmalarını sağlayacaklarını ifade etti.

Güncel Yazılar