1922 Konyaspor

1922 Konyaspor Kulübü Hakeme Eleştiri Yağdırdı

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden 1922 Konyaspor Yönetim Kurulu Sakaryaspor maçının hakemi Erdem Temel ile ilgili açıklama yaptı. Hakeme tepki gösteren yeşil beyazlı kulüp, maçta adil olunmadığına vurgu yaptı.

Misli.Com 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden 1922 Konyaspor Kulübü Sakaryaspor maçının ardından açıklama yaptı. Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada maçın yönetiminde görev alan hakem Erdem Temel’e yönelik eleştiri yağmuru yer aldı.

Hakemlerin başlıca görevleri arasında ise maçta adil olmalarının, baskı altında olmadan maç yönetmelerinin, adalet dağıtmalarının yer aldığına özellikle vurgu yapıldı.

Zahir Renklibay Sosyal Medyadan Paylaştı

Yeşil beyazlı kulübün yönetici ismi Zahir Renklibay, konuya ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden de paylaşımda bulundu.

1922 Konyaspor Kulübü olarak önceki sezonda olduğu gibi bu sezonda da daha ilk maçta yine hakem hatalarının olduğuna vurgu yapıldı. Bu sebeple canlarının yandığını belirtti.

Yönetim kurulu tarafından yapılan açıklamada, bugüne kadar hakemlerle ilgili serzenişte bulunmadıklarını fakat bundan sonrasında ise susmayacaklarına dikkat çekildi. Pilot takım olunması sebebiyle hakemlerin bütün takdir haklarını rakip takımdan yana kullanmalarına ise tepki geldi.

Sahada mücadele eden genç oyuncuların da alın terine yazık olduğuna dikkat çekildi.

Güncel Yazılar