Volkan Fındıklı

Volkan Fındıklı Hakem Kararına Tepki Gösterdi

Süper Lig’in 32’inci haftasında Gaziantep FK ile kozlarını paylaşan İttifak Holding Konyaspor mücadeleden mağlubiyetle ayrıldı. Maçın yönetiminde yer alan hakem Hüseyin Göçek için ise itirazlar gelmeye devam ediyor.

Süper Lig’de 32’inci hafta mücadelesinde Gaziantep FK ile İttifak Holding Konyaspor ekipleri kozlarını paylaştı. Yeşil beyazlılar için son derece kritik bir mücadele olan oyun Konyaspor’un mağlubiyeti ile sona erdi.

Mücadeleye damga vuran durum ise hakem Hüseyin Göçek tarafından alınan kararlar oldu.

Maç sonrası konuşan yeşil beyazlı oyuncu Volkan Fındıklı, penaltı kararının çok ucuz olduğunu belirtti.

Ucuz Bir Penaltı

Uzun bir aranın ardından, yeşil beyazlı takımda forma terletme imkanı bulan Volkan Fındıklı, maçın hakemine eleştiride bulundu.

Maç sonrası açıklama yapan oyuncu, önemli bir maç olduğunu ve rakiplerin kazandığı haftada kendilerinin de kazanmak istediklerini belirtti. Düşmeme mücadelesi veren bir takım olduğunu söyleyen oyuncu, 3 puana ihtiyaçları olduğunun altını çizdi.

Skorun 1-0 önde oynanan dönemde pozisyonlara girilen bir maç da olduğunu ifade eden futbolcu alınan penaltı kararına tepki gösterdi. Ve ucuz bir penaltı ile morallerin düştüğüne dikkat çekti. Ve kaledeki golleri de o sürecin sonrasında gördüklerini vurguladı. Kimseyi suçlamak istemediğini belirten Göçek, sezon başındaki seminerlere değindi. Ve kendilerine bu süreçte topun vücuttan ele gelen topun penaltı olmayacağının söylendiğini ekledi. Fakat hakemin bunun zıttı karar verdiğini belirtti.

Güncel Yazılar