Uğur Demirok

Uğur Demirok İle Yeniden Sözleşmeye İmza Atıldı

Süper Lig’de yeni sezon için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Galibiyete hasret bir sezonu geride bırakan İttifak Holding Konyaspor Kulübü ise, gelecek sezon için iddialı bir takım kurmanın peşine düştü. Dün ilk dış transferini gerçekleştiren yeşil beyazlılar, Erzurumspor’un file bekçisi İbrahim Sehic ile anlaşmaya vardığını duyurdu. Ardından bir de iç transfer haberi duyuran kulüp, Uğur Demirok ile 2+1 yıllık sözleşme imzalandığının bilgisini verdi.

Zorlu bir sezonu geride bırakan ve son haftalardaki başarısı ile ön plana çıkan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Yeni sezonda iddialı bir kadro kurmanın peşine düşen yeşil beyazlılarda, iç transferde ise beklenen anlaşmaya imza atıldığı duyuruldu.

2019-2020 sezonundaki üstün başarısı ile dikkatleri çeken Uğur Demirok ile 2+1 yıllık daha sözleşme imzalayan yeşil beyazlılar, statta imza töreni gerçekleştirdi.

2019-2020 sezonunun ikinci yarısında Konyaspor formasını giyen başarılı sporcu, opsiyonu Konyaspor’da olacak şekilde 2+1 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu.

15 Numarayı Giymeye Devam Edecek

İmza töreni Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Basın Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. Basına kapalı olarak gerçekleşen törende, Uğur Demirok ve Kulüp Menajeri Seçkin Özdil de yer aldı.

Tekrar sözleşme imzalayan Demirok, gelecek sezonda da 15 numaralı formayı giymeye devam edecek.

Güncel Yazılar