Musa Çağıran

Musa Çağıran İmza Töreni Sonrası Açıklama Yaptı

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, transfer çalışmalarına devam ediyor. Yeşil beyazlı takıma yeni katılanlar arasında yer alan Musa Çağıran ise, imza töreni sonrasında açıklama yaptı.

Süper Lig’de yaklaşan 2020-2021 sezonu öncesinde, transfer çalışmaları hız kazanmaya başladı. Gelecek sezonda daha iyi bir kadro ile yeşil sahalarda mücadele etmek isteyen yeşil beyazlı kulüp, transferleriyle de takımına takviye sağlamaya devam ediyor.

İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nün son transferlerinden olan Musa Çağıran da, sözleşmenin ardından önemli açıklamalara imza atarak hedeflere ilişkin konuştu.

Yeşil beyazlı arma altına çok çalışacağını belirten Çağıran, çok emek harcayacağının da altını çizdi.

En İyi Yerlere Gelmek İstiyorum

Konyaspor Kulübü ile 2 yıllık anlaşmaya vardığını söyleyen Musa Çağıran, yuvaya tekrar döndüğü için de çok mutlu olduğunu belirtt.

Konyaspor ile iki yıl önce yollarının kesiştiğini belirten sporcu, farklı sebeplerden dolayı gelemediğini ekledi. Şimdi burada olduğunu ve çok mutlu olduğunu ifade eden futbolcu, yeşil beyazlı formayı giyeceği için de çok gururlu olduğunu belirtti.

Daha büyük başarıları yaşamak için dilekte bulunan milli oyuncu, saha anlamında elinden gelenin fazlasını yapmak için de gayret edeceğini vurguladı.

En iyi yerlere gelmek istediğini söyleyen oyuncu, bunu da Konyaspor armasıyla yaşamak istediğini ekledi.

Güncel Yazılar