Levan Shengelia

Levan Shengelia Hem Türkiye’ye Hem De Gürcistan’a Seslendi

Yeni tip koronavirüs salgını tüm dünyada etkilerini sürdürmeye devam ediyor. Özellikle spor gündemini olumsuz etkileyen hastalık, beraberinde evde kal çağrılarını da önemli kılıyor. Kulüplerin, sporcuların bu dönemde özellikle eşitli destek mesajları yayınlaması da, yine döneme ilişkin durumun ciddiyetini ortaya koyuyor.

Salgın döneminde en fazla etkilenen sektörlerden biri de spor dünyası oldu. Tüm liglerin süresiz olarak askıya alındığı dönemde, antrenmanlar da takım halinde yapılamıyor. Bu süreçte antrenmanlarını bireysel olarak evlerinden sürdüren sporcular da, formlarını bu şekilde korumaya çalışıyorlar.

Evde Kal Çağrısı

Süper Lig ekiplerinden olan İttifak Holding Konyaspor takımının başarılı oyuncusu Levan Shengelia da, döneme ilişkin önemli çağrılarda bulundu. Bu süreçte Türk vatandaşları için evde kal çağrısı yapan başarılı oyuncu, kendi ülkesi Gürcistan’a da aynı mesajı iletti.

Süper Lig ekiplerinden olan İttifak Holding Konyaspor takımında forma giyen Gürcu sporcu Levan Shengelia, hem ülkesi Gürcistan’a hem de Türkiye’ye seslendi.

Koronavirüs günlerinde, salgına yönelik tedbir gereği evde kal çağrıları gerçekleştiren yeşil beyazlı oyuncu, söz konusu zor günlerin de her beraber aşılacağını ifade etti.

Gürcü oyuncu tarafından paylaşılan evde kal çağrılarının görüntülü video hali ise, Tiflis YEE’nin tüm sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılarak örnek olarak gösterildi.