Kulu Belediyespor

Kulu Belediyespor Başkanı’ndan Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, Kulu Belediye Başkanı Murat Ünver ve Kulu Belediyespor Başkanı Gündüz Erdoğan bir araya geldi. Kulüp yöneticilerinin de içerisinde bulunduğu heyetin yanı sıra Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun ziyaret edildiği toplantıda, spor tesislerinin durumu konuşuldu.

Ak Parti Konya Milletvekili görevini üstlenen Abdullah Ağralı, Kulu Belediye Başkanı Murat Ünver ve Kulu Belediyespor Başkanı Gündüz Erdoğan hep beraber bir ziyaret gerçekleştirdi. Heyet ve Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na yönelik gerçekleşen ziyarette Konya’nın spor tesisleri hakkında değerlendirme yapıldı.

Sporu Çok Sevdiğini Söyledi

ASKF Remzi Ay ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunmuş olduğu ziyarette, Milletvekili olan Ağralı, Kulu ve Cihanbeyli ilçelerinin yanı sıra mahallelere yapılan spor tesislerini konuştu.

Sporu çok sevdiğini söyleyen Ak Parti Milletvekili, meclis futbol takımı ile gerçekleşen turnuvalara da katılım sağladığını ifade etti.

Ayrıca Remzi Ay’ın fair-play panosunu da imzalayan Ağralı ve Ünver, diğer gelen misafirlere de ziyaretleri sebebiyle teşekkür dileklerinde bulundu.

Hatıra fotoğrafı çekilerek son bulan ziyarette, Konya’daki spor tesislerinin durumuna ilişkin derinlemesine bir inceleme ve değerlendirme yapıldı. Spor şehri olması amaçlanan Konya ile ilgili farklı projelerin de toplantı sonrası gündeme gelmesi bekleniyor.

Güncel Yazılar