Aykut Kocaman

Konyaspor’un Eski Hocası Aykut Kocaman’a Doğum Günü Kutlaması

İttifak Holding Konyaspor Futbol A Takımı’nda uzun süre Teknik Direktör olarak görev alan Aykut Kocaman için doğum günü mesajı gönderildi. Yeni tip koronavirüs nedeniyle liglerin süresiz olarak ertelendiği ve evde kal çağrılarının olduğu dönemde, hocanın da evde olduğu bilgisi paylaşıldı.

Kovid-19 salgını sebebiyle herkesin vaktini evinde geçirdiği dönemde, İttifak Holding Konyaspor Futbol A Takımı’nda çalıştırıcı olarak görev alan Aykut Kocaman 55 yaşına girdi.

Salgın hastalık dönemini evinde ailesi ve çok sevdiği arkadaşı olan köpeği ile geçiren tecrübeli teknik direktör için, yeşil beyazlı takımdan doğum günü kutlaması geldi.

Süper Lig ekibi olan Konyaspor ekibini uzun süre çalıştıran fakat başarısızlıkların ardından takımla yollarını ayırmak durumunda kalan teknik adam, göz yaşları içerisinde kulübü ile vedalaşmıştı.

Hem Fenerbahçe’den Hem De Konyaspor’dan Kutlama

Geçmiş süreçte tecrübesini Fenerbahçe Futbol A Takım ile de paylaşan Kocaman’ın doğum günün olan 5 Nisan’da ise, hem sarı lacivertli takımdan hem de yeşil beyazlı takımdan mesajlar yağdı. #MutluYıllarAykutKocaman etiketini kullanan iki kulüp, uzun bir süre boyunca Türkiye gündeminde de en üst sıralarda yer almayı başardı. İki takımın taraftarları da teknik isim için sevgi dileklerinde bulundular.