İttifak Holding Konyaspor

Konyaspor’un Başarılı Stoperi İçin Altay Bonservis İstiyor

Süper Lig ekibi İttifak Holding Konyaspor ekibinin kiralık olarak gönderdiği Abdülkerim Bardakçı için Altay ekibi harekete geçti. 25 yaşındaki stoper mevki oyuncusunun bonservisini almak adına teklif yapılacak.

TFF 1. Lig ekibi Altayspor’un Süper Lig takımı İttifak Holding Konyaspor ekibinden kiraladığı Abdülkerim Bardakçı performansı ile büyüledi. Siyah beyazlılar stoper mevki sporcusunun bonservisini alabilmek için harekete geçmeye karar verdi.

Sezon başında yeşil beyazlı takımdan kiralık olarak alınan sporcu, önceki sezonda ise Yukatel Denizlispor ile şampiyonluk yaşamıştı.

Kulübü ile sözleşmesi 2022 yılına kadar devam eden Bardakçı’nın bonservisini ise kiralık forma giydiği Altayspor istiyor.

25 yaşında olan stoper oyuncusunun yeşil beyazlı takımla resmi olarak 2 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Fakat Konyaspor yönetiminin bu transfere sıcak bakıp bakmayacağı da merak ediliyor.

Yönetimle Konuşulması Bekleniyor

Altay ekibinin forması ile sezonda toplam 27 maçta top koşturan Abdülkerim Bardakçı, toplamda 2 gole de imzasını atmayı başarmıştı. Resmi olarak Konya ekibinin oyuncusu konumunda yer alsa da, Bardakçı da İzmir ekibinde mutlu olduğunu ifade ediyor.

Konuya ilişkin yeşil beyazlı yönetim ile ileriki süreçte konuşulması tahmin edilirken yönetimin fikrinin ne olacağı da büyük bir merak konusu.