Konyaspor

Konyaspor Zorlu Sezonun Ardından Yaz Tatiline Çıktı

Süper Lig’de sezon sonuna gelindi. 2019-2020 sezon şampiyonu Medipol Başakşehir olurken, İttifak Holding Konyaspor ekibi de 36 puanla 13’üncü basamakta yer aldı. Son derece yorucu geçen dönemin ardından ise yeşil beyazlılar tatile ayrıldı. Sporcular kendilerini tatil bölgelerine attılar.

Süper Lig’e kötü başlayan ve sonrasında da istediği dikişi tutturmakta zorlanan İttifak Holding Konyaspor ekibi, son oyunlardaki başarısı ile çok konuşulanlardan oldu.

Sezonu şampiyon kapatan İstanbul temsilcisi Medipol Başakşehir olurken, İttifak Holding Konyaspor da 36 puanla 13’üncü basamaktaki yerini aldı.

Yorucu geçen dönemin ardından tatile ayrılan yeşil beyazlılar, dinlenme sürecine geçti. Yönetimde ise gelecek sezonun transfer hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Salgın sebebiyle bu süreçte hiç tatil yapamayan Konyasporlu oyuncular, sezonu başarıyla tamamladıktan sonra da tatil yörelerine gittiler.

Ağustos’un İkinci Haftası Hazırlıklara Başlanacak

Zorlu bir dönemin tamamlanmasının ardından, dinlenmeye geçen İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına ise Ağustos ayının ikinci haftası itibariyle başlayacak.

Kamp programı ve hazırlık maçlarına ilişkin henüz net bir plan olmazken, gelecek günlerde onlara ilişkin net bilgilerin de paylaşılması tahmin ediliyor.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için verilen başlangıç tarihi ise 11 Eylül olarak belirlenmiş durumda.

Güncel Yazılar