Konyaspor

Konyaspor Kulübü’nün İlk Adayı Erkan Genç Oldu

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü Olağan Genel Kurulu öncesinde ilk başkan adayı belli oldu. Uzun bir dönemdir aday belirsizliğine kulüp yönetimi tarafından tepki gelmesinin ardından Erkan Genç aday olduğunu açıkladı.

İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nün 7 Ağustos tarihinde yapmayı planladığı Olağan Genel Kurulu öncesinde aday belirsizliği sona erdi. Yeşil beyazlı kulübün başkanlığı hususunda belirsizlik devam ederken, ilk başkan adayı Erkan Genç olmuş oldu.

Süper Lig’de 2019-2020 sezonu zorlu bir sürecin ardından sona ererken, Konya’nın en önemli markalarından Konyaspor için da hareketli dönem başladı.

Kulüp Açıklama Yaptı

7 Ağustos’ta Konyaspor Olağan Genel Kongresi öncesinde ise aday hususunda belirsizler yaşanıyordu. Aday belirsizliğine yönetimin ses getirmesinin ardından ise ilk başkan adayı belli oldu.

İttifak Holding Konyaspor Kulübü başkanlığı için ilk adaylığını Erkan Genç koymuş oldu. Şehrin en önemli değerleri arasında yer alan kulübün hiçbir zaman sahipsiz kalmayacağı ve kulübe hizmet etmek adına da çok değerli kişilerin ellerini taşın altına sokacaklarını da kulüp yönetimi tarafından ifade ediliyordu.

Başkan adayı olan Erkan Genç’le beraber, Ömer Korkmaz, Erhan Gökmen, Hüseyin Polat ve Adem Bulut’un da içlerinde yer aldığı ekip de kulüp tarafından resmen bildirilmiş oldu.

Güncel Yazılar