Konyaspor

Konyaspor Kulübü’nde Transfer Çalışmaları Devam Ediyor

Süper Lig temsilcilerinden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ediyor. Kadro yapılandırmasına giden yeşil beyazlılarda, file bekçisi İbrahim Sehic ve forvet mevki sporcusu Muhammet Demir’in de sona gelindiği bilgisi edinildi. İki isimde son anda herhangi bir sorun çıkmaması durumunda, gelecek günlerde de resmi anlaşma imzalanması bekleniyor.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediliyor. İttifak Holding Konyaspor Kulübü de bu süreçte yoğun bir çalışma dönemine girdi.

İddialı bir kadro kurmak için çalışmalara yoğunlaşan Konyaspor ekibi, bu süreçte özellikle de iki ismin transferi ile gündeme geldi.

Edinilen bilgilere göre yeşil beyazlılarda file bekçisi İbrahim Sehic ve forvet oyuncusu Muhammet Demir transferinde de sona gelindiği öğrenildi.

Sorun çıkmaması durumunda gelecek günlerde sözleşme imzalayacağı öğrenilen yeşil beyazlılarda, Demba Ba adının da yalanlanması gündeme geldi.

Gelecek Günlerde Netleşecek

İki oyuncu ile ge görüşmelerin olumlu geçtiği öğrenilirken, gelecek günlerde de transferlerin netliğe kavuşacağı tahmin ediliyor.

Önceki sezonda Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nde forma giyen ve Süper Lig’e yükselen eldiven İbrahim Sehic ile de 2+1 yıllık anlaşma imzalanacağı düşünülüyor. Öte yandan Muhammet Demir transferinde de Medipol Başakşehir Kulübü’nden kiralık transfer olacağı düşünülüyor.

Güncel Yazılar