Konyaspor

Konyaspor Jens Jonsson İddialarını Yalanladı

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, Jens Jonsson ile ilgili açıklama yaptı. Yeşil beyazlı kulüple yollarını ayıran oyuncunun dönmesinin ise gündemde olmadığı bilgisi edinildi.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıklarına tempolu bir şekilde devam ediliyor. Bu süreçte bazı isimlerle yollarını ayıran yeşil beyazlı takım, yeni isimleri de kadrosuna dahil etmeye devam ediyor.

Zorlu bir ligi geride bırakan ve yeni sezonda artık daha iddialı olmayı hedef edinen Konya temsilcisi ekipte, Jens Jonsson ile ilgili ise iddialar netlik kazandı.

Yeni Sözleşme İmzalanmayacak

Sezonun sona ermesi ile başarılı oyuncu ile yollarını ayıran İttifak Holding Konyaspor Kulübü, sporcunun tekrar takıma dönmesi gibi bir durumun gündemde olmadığı öğrenildi.

Transfer sürecinde adı sık sık Beşiktaş ve Fenerbahçe ile anılan başarılı oyuncunun iki takıma da transferi ise gerçekleşmemişti. Orta saha mevkide top koşturan 27 yaşındaki oyuncunun ise Konya ekibine tekrar geri dönmek istediğine ilişkin iddialar gündeme gelmişti.

Fakat sporcunun geri dönüşüne ilişkin iddiaları bizzat Konyaspor Kulübü yalanladı.

Jens Jonsson ile tekrar sözleşme yapılmayacağının bilgisi paylaşıldı.

Yeşil beyazlı taraftarın çok sevdiği oyuncunun ise özel sebeplerden dolayı Konya’dan ayrıldığı ve kendi ülkesinde futbola devam edeceği öğrenildi.

Güncel Yazılar