İttifak Holding Konyaspor

Konyaspor Ekibi Denizli Maçına Sıkı Hazırlanıyor

Süper Lig’in 21’inci haftasında Yukatel Denizlispor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.
İttifak Holding Konyaspor ekibi, Süper Lig’in 21’inci haftasında Yukatel Denizlispor ekibi ile karşı karşıya gelmek üzere hazırlıklarını yapmaya devam ediyor. Teknik Direktör Aykut Kocaman gözetiminde yapılan müsabaka hazırlıkları, ev sahibi olacak ekipte tam gazıyla sürüyor.
Süper Lig ekipleri arasında son derece iddialı olan takımlar arasında yer alan yeşil beyazlı ekip, idmanına ısınma hareketleriyle başlayarak oyuncularını hazırlıyor. Gerçekleşen idmanda, ısınma hareketlerinin sonrasında ise koşu ve koordinasyon çalışmaları ile müsabakanın hazırlığına devam edildi.
Denizli Ekibinin Eksikleri Var
21’inci haftanın ev sahipliğini yapacak olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, bu durumu avantaj haline getirerek, mücadelenin kendi lehine sonuçlanması için sıkı bir çalışma sürdürüyor. Aykut Kocaman’ın gözetiminde gerçekleşen idmanlar, özellikle taktik çalışmaları ile devam ederken, rakip takım da deplasman mücadelesi adına Teknik Direktör Mehmet Özdilek yönetiminde Haluk Ulusoy Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdürüyor.
Rakip Denizlispor’da ise sakatlıkları sebebiyle mücadele hazırlığında yer alamayan isimler Thiago Lopes ve Ogenyi Onazi oldu.