Volkan Bayarslan

Denizlispor Mücadelesinin Hakemi Belli Oldu

Süper Lig’de 21’inci hafta Denizlispor ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, hazırlıklarına disiplinli bir çalışma planı ile başladı.
Aykut Kocaman’ın Teknik Direktör görevinde yer aldığı yeşil beyazlı İttifak Holding Konyaspor ekibi, Süper Lig’in 21’inci haftasında Denizlispor ekibi ile karşı karşıya gelecek. Kıran kırana gerçekleşecek mücadelede, iki takım da puan almak için çaba sarf edecek.
Yeşil beyazlı ekipte Cumartesi günü gerçekleşecek olan maçın hazırlıkları ise hız kesmeden başladı. Yoğun bir tempo ile idman yapan Konya ekibi, Denizli’yi mağlubiyete uğratabilmek adına taktik çalışmalarını sürdürüyor.
Öte yandan ise mücadelenin kim tarafından yönetileceği merak konusu iken, beklenen açıklama geldi. Denizlispor ve Konyaspor müsabakasını yönetecek isim de belli oldu.
Merkez Hakem Kurulu’ndan Beklenen Açıklama
Süper Lig’de yaşanacak 21’inci hafta mücadelesini yönetecek kişinin İstanbul bölgesi hakemi olan Volkan Bayarslan olacağı açıklandı.
Açıklama Merkez Hakem Kurulu tarafından yapıldı. 21’inci haftanın görevli hakemlerini paylaşan kurul, 8 Şubat Cumartesi günü saat 14:00’de gerçekleşecek mücadelenin düdük çalan isminin İstanbul bölgesinde görevli olan hakem Volkan Bayarslan olacağının bilgisini verdi.