İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Kalan Maçlara Hazırlanıyor

12 Haziran günü başlaması planlanan futbol liglerinin hazırlıkları, tüm hızıyla devam ediyor. Kalan maçlardan galibiyetle ayrılmak isteyen spor kulüpleri de bu dönemde takımının 2 ay yapamadığı antrenmanların acısını çıkarmak istiyor.

Süper Lig’de sezona pek de iyi başlamayan ve ikinci devrede ise iyice darmadağın olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü küme düşme potasında yer aldığı için endişeli. Kalan maçlarını galibiyetle sonlandırmak isteyen yeşil beyazlı kulüp, Kayacık Tesisleri’ndeki çalışmalarını ise sürdürüyor.

Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde yer alan İttifak Holding Konyaspor ekibi de çalışmalarına sıkı bir şekilde devam ediyor. Özellikle de koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında tüm hijyen kurallarına uyum sağlayan yeşil beyazlılar, idman sırasında sosyal mesafe kurallarına da uyum sağlamaya devam ediyor.

Bugün De Çalışılacak

İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde tüm hızıyla devam eden antrenmanın bilgisi ise kulübün resmi internet sitesi üzerinden paylaşıldı. Yapılan açıklamaya göre Kayacık Tesisleri’nde Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde yapılan idman, koronavirüs tedbirleri çerçevesinde yapıldığı ve bu süreçte sosyal mesafe kurallarına uyum sağlandığı belirtildi.

Açıklamada ayrıca, Isınma hareketleriyle çalışmalara başlayan yeşil beyazlı futbolcuların, gruplar halinde idmanın ardından, top çalışmasıyla da çalışmalarını sonlandırdıklarına vurgu yapıldı. Ekip bugün de maç hazırlıklarını sürdürmeye devam edecek.

Güncel Yazılar