Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Antrenmanda Maç Yaptı

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediyor. 10 Ağustos’tan bu yana Kayacık Tesisleri’nde sıkı bir antrenman sürecinden geçen yeşil beyazlılar, son idmanında ise maç yaptı.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezona sıkı bir hazırlık sürecine girdi. 10 Ağustos tarihinden bu yana Kayacık Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdüren yeşil beyazlı ekip, son idmanında ise maç yaptı.

Önceki sezon istediği performansa tam anlamıyla ulaşamayan ve ligi zor bir şekilde tamamlayan yeşil beyazlılar, galibiyet sevincine adeta hasret kalmıştı.

Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda saat 13:00’de başlayan oyunda, alt yapı oyuncuları ve takım antrenmanlarına katılım sağlayan Emre, İzzet, Hüseyin ve kaleci Mehmet yer aldı.

Çalışmalara Yarın Devam Edilecek

Kayacık Tesisleri’nde 10 Ağustos’tan bu yana çalışmalarını sürdüren yeşil beyazlı takım, antrenmanına ise maçla devam etti.

İki devre şeklinde Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda oynanan mücadele, 1-0 Beyaz Takımın üstünlüğü ile sona edi.

Karşılaşma sonrasında ise yarın 7 Eylül Pazartesi günü izin yapacak ekip, çalışmalarına yarından itibaren Kayacık Tesisleri’nde devam edecek.

Yeni sezona sıkı hazırlanan Konya temsilcisi, çalışmalarını Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde gerçekleştirecek.

Güncel Yazılar