İbrahim Sehic

İbrahim Sehic İmza Töreni Sonrası Açıklama Yaptı

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarını devam ettiren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, İbrahim Sehic ile resmen anlaşmaya vardı. Başarılı eldiven ile gelecek sezonda kalesini koruyacak olan yeşil beyazlılar, transfer çalışmalarına ise devam ediyor. Takıma gelen başarılı kaleci ise transfer sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, İttifak Holding Konyaspor Kulübü kadroya önemli bir ismi kattı. Yıldız file bekçisi İbrahim Sehic ile resmen anlaşan yeşil beyazlılar, yeni sezonda önemli başarılara imza atmak için ise çalışmalarına devam ediyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda gerçekleşen imza töreni sonrasında açıklama yapan kaleci, geldiği için ise mutluluk duyduğunu ifade etti.

İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nün büyük bir kulüp olduğuna vurgu yapan başarılı eldiven, böyle bir kulübe geldiği için ise çok mutlu olduğunu söyledi.

Burada Her Şey Çok Düzgün İlerliyor

Konyaspor’u seçmesinin en büyük nedeninin, her şeyin çok iyi organizasyon olması olduğunu vurguladı. Yeşil beyazlı kulüpte tüm işlerin çok düzgün ilerlediğine vurgu yapan Sehic, bunu arkadaşlarından da duyduğunun bilgisini verdi. Bu sebeple de Konyaspor Kulübü’nü seçtiğini belirtti.

Yeşil beyazlı kulübün yerinin de her zaman ligin ilk beş sırası olması gerektiğinin altını çizerek, kendinin de bunun için elinden geleni yapacağını ekledi.

Güncel Yazılar