Halil Umut Meler

Halil Umut Meler Konya Maçının Hakemi Olacak

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, 28’inci hafta karşılaşacağı Demir Grup Sivasspor maçının hazırlıklarına tempolu bir şekilde başladı. 21 Haziran Pazar günü saat 21:00’de gerçekleşecek maçı kimin yöneteceği ise büyük bir merakla bekleniyordu. Merkez Hakem Kurulu tarafından ise 28’inci hafta mücadelelerinde görev alacak hakemleri ise açıkladı. Konya mücadelesini Halil Umut Meler yönetecek.

Süper Lig’de potada kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor, uzun aranın ardından çıkmış olduğu ilk mücadeleden yenilgi ile ayrıldı. Sonraki maçında ise şampiyonluğun önemli adaylarından biri olan Sivasspor ekibi le kozlarını paylaşmaya hazırlanıyor.

Mücadelelerde özellikle de son günlerde sıkça gündem konusu olan yönetimde yer alan hakemler oldu. Süper Lig’in 28’inci hafta mücadelesi için de görev alacak hakemler Merkez Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

21 Haziran Pazar günü saat 21:00’de oynanacak Demir Grup Sivasspor-İttifak Holding Konyaspor oyununun hakeminin ise Halil Umut Meler olacağı öğrenildi.

Çok Tepki Almıştı

Düdük çalacak hakemler gelecek hafta için de açıklanırken, MHK Çaykur Rizespor ve Galatasaray mücadelesini yöneten Yaşar Kemal Uğurlu’ya bu hafta maç vermedi.

Bu hafta mücadelelerde düdük çalmayacak olması ile dikkatleri çeken Yaşar Kemal Uğurlu, Galatasaray-Çaykur Rizespor maçındaki kararları nedeniyle de ciddi anlamda eleştiri almıştı.

Güncel Yazılar