Çumra Belediyespor

Çumra Belediyespor’un Yıldızı Ramazan Yılmaz

Çumra Belediyespor bisiklet takımında yer alan Ramazan Yılmaz, genç yaşına rağmen başarıları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Özellikle de son dönemde katılmış olduğu şampiyonalardaki başarıları ile konuşulan genç sporcu, İsmail Uğurlu tarafından da geleceğin şampiyonu olarak tanımlanıyor.

Çumra Belediyespor Kulübü’nün bisiklet takımında yer alan genç sporcu Ramazan Yılmaz, başarıları ile dikkatleri üzerine çeken isimler arasında yer alıyor. Antrenörü İsmail Uğurlu tarafından geleceğin şampiyonu olarak tanımlanmasının yanı sıra, şampiyonlardaki başarıları ile de göz dolduruyor.

Henüz 15 yaşında olmasına rağmen, üstün başarıları ile kendinden söz ettiren başarılı sporcu, Cyclist Türkiye isimli dergiye yaptığı açıklamalarla da gündeme oturmuştu.

Kendinden Çok Söz Ettirecek

Yıldızlar kategorisinde yer alan genç sporcunun antrenörü İsmail Uğurlu da, Ramazan’ın 2019 sezonunda yarışmış olduğu ulusal müsabakaların her birinde ilk sıraya oturmayı başardığını belirtti. Her yarışında kürsünün en üst basamağına çıkmayı başaran oyuncunun zor bir başarıya da imza attığına dikkat çekti. Antrenör, kendisine söyleneni ise bir defada anladığını ve hemen yaptığını vurguladı.

Takıma gelişinin üçüncü ayında kendisinden çok daha önceki zamanda başlayan sporcuları çok rahat bir şekilde geçen Yılmaz’ın, çok özel bir sporcu olduğuna da özellikle dikkat çekti. Ve gelecekte de kendisinden çok fazla bahsettirecek bir sporcu olduğuna vurgu yaptı.

Güncel Yazılar