Beşiktaş’ın Peşinde Olduğu Kolombiyalı Yıldız Yeni Adresi Belli Oldu

Siyah beyazlı takım Beşiktaş süper lig de etkili bir şekilde yoluna devam etmeye devam ediyorlar ki üst üste elde ettikleri galibiyet serisi ile beraber de zirvede şampiyonluk yarışına ortak oldular.

Matematiksel olarak şampiyonluk şansları devam eden kara kartal da tecrübeli teknik adam Şenol Güneş sonrasında hızlı bir toparlanma süresi ile süper lig de üst üste kazanma serileri ile zirvede kartları yeniden dağıttılar. İkincilik şansları daha yüksek olan kara kartal da hedefleri sezonu kalan maçlarının hepsini kazanıp üst sıralarda yer alarak sezonu tamamlamak olacak.

Siyah beyazlı takım da tecrübeli teknik adam Şenol Güneş sonrasında takım da özellikle devre arasında yerli ve yabancı isimler ile güçlendirerek sezonun geri kalanı için kadro derinliği yakalamış olsalar da gelecek sezon için çalışmalarına da başladılar. Sezon sonuna doğru artık sayılı haftaların kaldığı süper lig de siyah beyazlı takım da simdi den gelecek sezon planlamasına başladılar.

Transfer çalışmalarında gizli bir şekilde çalışmalarını da sürdüren kara kartal bir süredir de peşinde oldukları 31 yasındaki Kolombiyalı golcü isim James Rodriguez için yeni adresi belli oldu iddiası gündeme düştü.

Yunan ekibi olan Olympiakos’tan ayrılarak bonservisini eline alan James Rodriguez in İngiltere’ ye Everton ‘a gideceği yönünde çıkan haberler siyah beyazlı takımın transfer planlarını da alt üst etmiş oldu.

KOLOMBİYALI İÇİN BEŞİKTAŞ PEŞİNİ BIRAKMAK İSTEMİYOR

Siyah beyazlı takım da tecrübeli teknik adam Şenol Güneş, Yunan ekibi olan Olympiakos’tan ayrılarak bonservisini eline alan James Rodriguez’ ı Beşiktaş‘ta görmek çok istiyor.

Teknik direktör Şenol Güneş’in raporu doğrultusunda yeni sezonun kadro planlama çalışmalarına başlayan Beşiktaş’da on numara mevkisi ön plana çıktı

31 yasındaki Kolombiyalı golcü isim James Rodriguez’ de on numara görev adlığı gibi kanatlar da da oynaya bilen tecrübeli isim siyah beyazlı takımın transfer listesine girmişti.

On numara için orta sahaya transfer arayışı içinde bulunan kara kartal da Yunan ekibi olan Olympiakos’tan ayrılarak bonservisini eline alan James Rodriguez ‘i listesine alsalar da oyuncu İngiltere ‘ye gidecek gibi.

İngiliz ekibi olan Everton’ ın ciddi ilgilendiği Kolombiyalı oyuncu için anlaştıkları iddiası da gündemde.

Bonservisi de elinde olan tecrübeli oyuncu için Avrupa da başka takımların ilgisi olduğu gibi sezon başında da sarı kırmızılı takım ciddi olarak ilgilense de oyuncu ile anlaşamamışlardı.

JAMES RODRİGUEZ BU SEZON NELER YAPTI?

31 yasındaki Kolombiyalı golcü isim James Rodriguez bu sezonu kulüpsüzü olarak geçiren isimlerden birisi oldu.

Kulüpsüz ve bonservisi elinde olan oyuncu en son Olimpiakos ile 9 Nisan da maça çıkan tecrübeli isim bu sezon 5 gol 6 asist ile takımına destek oldu.