Aatif

Aykut Kocaman’ın Transfer İstekleri Devam Ediyor

Devre arasında girdiği andan itibaren transfer arayışlarına giren İttifak Holding Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, takımını güçlendirmek için şimdi de Aatif’i istiyor.

Devre arasında başlayan ve 31 Ocak gününe kadar devam eden transfer süreci, İttifak Holding Konyaspor ekibinde hala sürüyor. Takımını daha güçlü hale getirmek niyetinde olan ve puan kazanmak isteyen Aykut Kocaman ise, bu kez sarı lacivertli takımın vazgeçilmez oyuncularından biri olan Aatif’i kendi takımının renklerine bağlamak istiyor.

Kadrosunu güçlendirmek ve ikinci devrede puan almak isteyen yeşil beyazlı ekibin hocası Kocaman, transfer sürecinde şimdi de Fenerbahçe’nin bir zamanlar vazgeçilmez oyuncusu olan, şimdi ise Antalyaspor’da kadro dışında kalan yetenekli oyuncu Aatif Chahechouhe’yu yeşil beyaz renklere bağlamak istiyor.

 Antalyaspor’a 900 Bin Euro Maliyeti Vardı

Yeşil beyazlı ekibin, şu anda Antalyaspor’da yer alan ve forma giyme konusunda kadro dışında kalan oyuncunun, kırmızı beyazlı ekip için yüksek bir maliyete sahip olması, kadro dışında yer almasına neden odu. 900 bin Euro değeri olan sporcunun, Kocaman tarafından istenildiği öğrenildi.