Şener Kaya

Konyaspor’un Yeni Transferi Şener Kaya Oldu

Devre arasında yapmış olduğu ve yapmayı planladığı transferler ile gündeme gelen İttifak Holding Konyaspor, akademi oyuncusu olan Şener Kaya ile 2,5 senelik anlaşma imzaladı.

Transfer süreci için son derece öneme sahip olan devre arasında, almayı düşündüğü isimler ile gündemde olan İttifak Holding Konyaspor yönetimi, kulübünün akademi oyuncu kadrosunda yer alan 17 yaşındaki genç sporcu Şener Kaya ile profesyonel anlamda 2,5 senelik sözleşme imzaladı.

Yapılan yeni transferi yeşil beyazlı ekibin resmi internet sitesinden paylaşan yönetim, imza törenini ise Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Basın Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdi.

Sonunda Şükürler Olsun Ki Bu Noktaya Geldik

İmza töreni sırasında açıklama yapan Şener Kaya, yıllardır yeşil beyazlı forma için mücadele ettiğini söyledi. Dönem süreci eğitiminde kendisini yalnızca Konyaspor’a adadığının altını çizen genç sporcu, “Sonunda da şükürler olsun ki bu noktaya geldik” ifadelerini kullandı.

Çok çalışıp, kulübe katkı sağlamak istediğini belirten Kaya, “Hayırlı uğurlu olsun. Çok mutluyum. Allah utandırmasın” dedi.