Konyaspor Antrenman

Yeşil Beyazlı Ekip Galatasaray Maçına 3 Eksikle Çalışıyor

Galatasaray maçına 3 eksikle çalışan İttifak Holding Konyaspor ekibi, eksiklerini kapatmaya çabalıyor.

Süper Lig’in 19. Haftasının önemli mücadelelerinden biri de Galatasaray ve Konyaspor olacak. Ve kıyasıya olacak mücadele için de İttifak Holding Konyaspor hazırlıklarına başladı.

Süper Lig’de 19. Haftada yeşil beyazlı ekibin ev sahipliğinde Galatasaray ile kıyasıya mücadele gerçekleşecek. Karşılaşmaya sıkı hazırlık yaparak antrenmanlarını sürdüren Konyaspor’da ise 3 eksik var.

Kayacık Tesisleri’nde Aykut Kocaman’ın yönetiminde yapılan antrenmanda, iki farklı grup olarak sahaya çıktılar. Ağırlık ve ısınma olarak ayrılan iki grupta sıkı bir hazırlık yapıldı.

Kayacık Tesisleri’nde yapılan antrenmanda iki grup halinde çalışan yeşil beyazlı ekip, ikinci bölümde ise koşu, çabukluk ve ısınma hareketleri ile antrenmana devam etti. Ardından da tempolu bir şekilde koşu çalışmasının olduğu Kocaman’ın ekibinde, antrenman 10’a 10 oyun ve 5’e 5 oyun ile de sona erdi.

Fizyoterapistler Eşliğinde Çalıştılar

İki bölüm ve iki grup halinde yapılan antrenmanda olmayan isimler ise Riad Bajic, Ferhat Öztorun ve Deni Milosevic oldu. Oyuncuların fizyoterapistler eşliğinde takımdan ayrı olarak çalıştığı bilgisi edinildi.