Konyaspor

Konyaspor Ve Göztepe SK

Süper Lig’de 22’inci haftanın en mühim karşılaşmalarından biri de İttifak Holding Konyaspor ve Göztepe Spor Kulübü ekipleri arasında yaşanacak. Müsabakaya ev sahipliği yapan ekip yeşil beyazlılar ise sarı kırmızılı ekibe karşı büyük ölçüde hazırlıklarını tamamladı.

Süper Lig heyecanının 22’inci haftasında karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ve Göztepe Spor Kulübü ekipleri, müsabaka için son hazırlıklarını tamamladı. Bülent Korkmaz’ın yönetiminde olan yeşil beyazlı ekip, avantajını ev sahibi olmasıyla yaşarken, antrenmanlarında koşu ve hız çalışmalarına ayrı bir zaman ayırmanın yanı sıra, hazırlıklarında da bol bol pas ve taktik çalışmaları yapmayı tercih etti.

İki Takım Da Maça Hazır

Heyecanla beklenen mücadelenin oynanacağı yer ise Konya Büyükşehir Belediye Stadı olacak. Akşamüstü saat 17:00’de gerçekleşecek müsabakanın düdüğünü ise Ali Şansalan çalacak. Konya ekibinin rakibi olan İzmir ekibi ise hazırlıklarını dün tamamladı. İlhan Palut’un öğrencilerinde ise birkaç eksik olduğu bilgisi edinildi. Alınan bilgilere göre sakatlıkları hala devam eden Andre Poko, Atınç Nukan, Efe Özkayımoğlu ve Kerem Atakan Kesgin müsabakada forma terletemeyecek.

Sarı kırmızılı ekibin kalecisi olan Beto da, cezası olduğu için bugün saat 17:00’deki mücadelede yer alamayacak isimler arasında bulunuyor.