Konyaspor Ve Denizlispor Karşı Karşıya Geldi

Süper Lig’in 21’inci haftasının önemli müsabakalarından birisi de İttifak Holding Konyaspor ve Yukatel Denizlispor arasında yaşandı.
İttifak Holding Konyaspor ekibi, Süper Lig’de 21’inci haftada Yukatel Denizlispor ekibi ile karşı karşıya gelecek. Müsabakanın ev sahipliğini ise Teknik Direktörlüğünü Aykut Kocaman’ın yapmış olduğu yeşil beyazlı ekip yaptı.
Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda gerçekleşecek mücadelenin saati ise 14:00 olacak. Yönetimini hakem Volkan Bayarslan’ın yapacağı müsabakanın puan durumuna bakılacak olursa da, Konya ekibi 19 puanla 21’inci haftada 14’üncü sırada yer alırken, rakibi Denizlispor ise 23 puanla 12’inci sırada bulunuyor.
Kıran kırana gerçekleşecek mücadelede Konya oyuncularından Ozan Can Oruç, Farouk Miya ve Ali Karakaya müsabakada forma giyemedi.
Beklenen İlk 11 Kadroları
Bugün gerçekleşecek mücadelenin tahmini ilk 11 kadroları ise şu şekilde:
İttifak Holding Konyaspor: Serkan Kırıntılı, Sukubic, Selim Ay, Alper Uludağ, Anicic, Ömer Ali Şahiner, Jevtovic, Jonsson, Hadziahmetovic, Thuram, Milosevic
Yukatel Denizlispor Zeki Yavru, Stachowiak, Oğuz Yılmaz, Mustafa Yumlu, Sackey, Recep Niyaz, Olcay Şahin, Murawski, Sedat Şahintürk, Barrow, Rodallega