Romanczuk

Konyaspor Transfer Sürecine Romanczuk İle Devam Etmek İstiyor

Devre arasının başlamış olmasıyla birlikte, İttifak Holding Konyaspor ekibinde transfer süreci çok yoğun geçiyor. Yeşil beyazlı yönetim, 31 Ocak gününe kadar devam eden bu süreci tüm hızıyla devam ettirmek niyetinde.

Devre arasında her takımın puan almak adına takımını güçlendirme çabaları bulunuyor. Bu anlamda İttifak Holding Konyaspor yönetimi de takımını ikinci sezonda güçlü bir hale getirmek için tüm hızıyla görüşmelerine devam ediyor.

31 Ocak gününe kadar devam edecek transfer sürecine ise son 3 gün kaldı. Yeşil beyazlı ekip de bu son 3 gün için transfer sürecine hız katmaya başladı.

Son olarak Galatasaray ekibi ile karşı karşıya gelen yeşil beyazlılar, yenilginin ardından takımını güçlendirmenin yollarına girmek istiyor. Bu anlamda takımın Teknik Direktörü Aykut Kocaman da belirli isimlere yönelmiş durumda.

Yeşil beyazlı ekibin hocası Kocaman’ın istediği isimlerin başında ise Taras Romanczuk geliyor. Bonservis konusunda oyuncu ile görüşmeler devam ederken, çoğu konuda anlaşmanın sağlandığı bilgisi edinildi.

Lukoki Görüşmeleri Devam Ediyor

Yönetimin bunun yanı sıra kanat oyuncusu arayışının bulunduğu da edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Bunun için de Ludogorets ekibinde forma giyen başarılı sporcu Jody Lukoki ile görüşmeler sürüyor.