Ali Çamdalı

Konyaspor Oyuncusu Manisa Ekibine Transfer Oldu

İttifak Holding Konyaspor ekibi oyuncularından olan Ali Çamdalı, TFF 2. Lig ekiplerinden olan Manisa Futbol Kulübü ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

İttifak Holding Konyaspor ekibinde forma giyen Ali Çamdalı, TFF 2. Lig ekiplerinden olan Manisa Futbol Kulübü ile anlaştı. Geçmişte yeşil beyazlı forma giyen orta saha mevki oyuncusu, 1,5 senelik sözleşmeye imza attı.

Yeşil beyazlı kulübün tecrübeli orta saha oyuncularından olan Çamdalı, transfer sürecinin son gününde Manisa FK ile anlaşmaya vardı. Dün Halil Onutlmak Spor Tesisleri’nde gerçekleşen imza töreni ile başarılı oyuncu, Manisa ekibinin resmen futbolcusu oldu.
Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan’ın da yer aldığı imza töreninde, Çamdalı için ilgi büyüktü. Yapılan anlaşmayla ilgili açıklama yapan eski Konyaspor Başkanı, şampiyonluk hayallerini birlikte gerçekleştirme dileğinde bulunduğunu söyledi.

Hayırlı Olsun
Transferle ilgili açıklama yapan Manisa Futbol Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan da, imza töreninin ardından yeni transferlerinin kendini ispat etmiş bir oyuncu olduğunun altını çizerek, sadece bir oyuncu almadıklarını ve bir kaptan aldıklarını da belirtti. Aktan, “Bu imza iki taraf için de hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.