Bülent Korkmaz Antrenman

Konyaspor Bülent Korkmaz İle İlk İdmanına Çıktı

İttifak Holding Konyaspor ekibi yeni Teknik Direktör Bülent Korkmaz ile ilk antrenmanına çıktı. 1,5 senelik sözleşmenin imza töreninin ardından çalışmalarına hemen başlayan ekip, yeni hoca ve yardımcı antrenörler eşliğinde çalıştı.

Geçtiğimiz günlerde tecrübeli teknik adam Aykut Kocaman ile yollarını aniden ayırma kararı alan İttifak Holding Konyaspor ekibi, ilk planlanan görüşmesini Trabzonspor ekibinin eski hocası Ünal Karaman ile gerçekleştirmişti. Fakat yeşil beyazlı kulüp ve Ünal Karaman’ın anlaşma sağlayamamasının ardından, diğer bir alternatif olan Bülent Korkmaz için harekete geçilmişti.

Yeşil beyazlı yönetimin başarılı teknik adamla anlaşmasının ardından, dün yapılan imza töreni ile 1,5 senelik sözleşme imzalandı. Hemen ardından çalışmalara başlayan hoca ise, takımını iyi bir şekilde ısındırmayı seçti.

Kayacık Tesisleri’nde Gün Hareketli Geçti

Kayacık Tesisleri’nde yapılan idmanda, yönetim Bülent Korkmaz’da olurken, yardımcı antrenörler de yer aldı. Çalışmalara katılamayanlar ise sakatlıkları hala sürmekte olan Ali Karakaya, Faruku Miya ve Serkan Kırıntılı oldu.

Fizyoterapist Salih Kırışka eşliğinde takımdan ayrı olarak çalışanlar ise Ömer Ali Şahiner ve Volkan Fındıklı idi.

Kayacık Tesisleri’nde yapılan idmana koşu ve ısınma hareketleri ile başlandı. Ardında ise yeşil beyazlı oyuncular pas çalışması ve 8’e 2 oyun ile idmanı sürdürdüler.

Hücum-savunma organizasyon çalışmalarının ardından turnuva maçıyla da hoca ile çıkılan ilk idman tamamlanmış oldu.