Ünal Karaman

Konya Ekibi Bugün Teknik Direktörlük İçin Görüşme Yapacak

İttifak Holding Konyaspor’da yaşanan ani ayrılığın ardından, ekibin teknik direktörlüğü için görüşme bugün gerçekleşecek.

İttifak Holding Konyaspor ekibi, tecrübeli Teknik Direktör Aykut Kocaman ile yollarını ayırdığını resmen duyurdu. Bu ayrılığın ardından yeşil beyazlı ekipte yeni bir teknik adam arayışları, Trabzonspor ekibinden yeni ayrılan Ünal Karaman’a doğru yöneldi.

Deneyimli teknik adam Ünal Karaman, başarısı ve memleketinin de Konya olması sebebiyle hem yönetim tarafından hem de yeşil beyazlı ekibin taraftarları tarafından sıcak bir şekilde karşılanan hoca oldu.

Edinilen bilgilere göre ise  bugün itibariyle Ünal Karaman ile İttifak Holding Konyaspor ekipleri arasında önceden planlanmış olan bir görüşme gerçekleşecek.

Gözlerin çevrilmiş olduğu Karaman ise, ekip tarafından merakla beklenen isimlerden biri oldu. Taraftarın da büyük bir heyecanla beklemiş olduğu görüşme ise bugün önemli bir ölçüde sonuca erecek.

Malatyaspor İle De Anıldı

Bordo mavili ekiple bir anda yollarını ayırma kararı alan hocanın, hem bordo mavili dünyaya hem de spor dünyasına büyük bir şok etkisi yaratmıştı. Öncesinde ise Ünal Karaman ile ilgili, Sergen Yalçın’ın eski takımı olan Malatyaspor ile ilgili görüşmeler olduğu iddiası ortaya atılmıştı.

.