antrenman

Kasımpaşa Spor Kulübü Hazırlıkları Sıkı Bir Çalışma İle Devam Ediyor

İttifak Holding Konyaspor ekibi, Süper Lig’in 24’üncü haftasında karşı karşıya geleceği Kasımpaşa Spor Kulübü müsabakasının hazırlıklarına devam ediyor.

Süper Lig’in 24’üncü haftasında Kasımpaşa Spor Kulübü ekibini kendi iç sahasında konuk edecek olan İttifak Holding Konyaspor, maç için hazırlık sürecine sıkı bir çalışma ile devam ediyor. Lacivert beyazlı ekibi ağırlayacak olan yeşil beyazlı kulüp, uzun aranın ardından kendi evinde galip gelmek istiyor.

Konya’da oynanacak kritik mücadelenin hazırlıklarının tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz yönetiminde gerçekleştiren ekip, Kayacık Tesisleri’ndeki idmanına koşu ve ısınma hareketleri ile başladı.

Son derece planlı bir çalışmanın gözlemlendiği idmana, 7’ye 3 oyun çalışmaları ile de devam edildi.

Taktik Ve Pas Çalışmalarına Ağırlık Verildi

Bülent Korkmaz’ın yönetiminde gerçekleşen müsabaka hazırlıklarına, yeşil beyazlı kulübün sporcuları iki grup şeklinde ayrılarak taktik ve şut çalışmaları ile devam ederek, idmanı tamamladılar.  

Ligin 24’üncü haftasında gerçekleşecek olan müsabakanın antrenmanına katılamayanlar arasında ise tedavisi hala süren Faruku Miya ve Marin Anicic yer aldı.

Miya ve Anicic’in, takımdan ayrı bir şekilde antrenman yaptıkları öğrenildi.