İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Ve Fenerbahçe Maçının Hazırlıklarına Statta Da Özen Gösterildi

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında bu akşam oynanacak olan Fenerbahçe ve İttifak Holding Konyaspor müsabakası hazırlıkları tamamlandı. İki takım da maçın hazırlıklarını tamamlasa da, stat da müsabaka öncesinde oyuncuları ağırlamak için hazırlıklarını gerçekleştirdi. Dünyada salgın hastalık olarak ilan edilen koronavirüs sebebiyle, oyuna ev sahipliği yapacak Konya ekibi, mücadelenin gerçekleşeceği stadı en ince detayına kadar dezenfekte etti. Hem kentte hem de spor organizasyonları adına spor salonları ve sahalarda alınan önlemler ise hala devam ediyor.

Konya Büyükşehir Belediye tarafından, bu akşam saat 20:00’de oynanacak Fenerbahçe ve İttifak Holding Konyaspor müsabakasının hazırlıklarına stat için de devam edildi. Dünyayı etkisi altına alan ve binlerce kişinin ölümüne sebep olan teni tip koronavirüs sebebiyle, stat için gerekli temizlik önlemleri alındı. Virüse karşı tedbirli olmak adına Konya Büyükşehir Belediyesi Stadı’nda, dezenfekte işlemleri de tamamlandı.

33 Ekip 66 Personel

Kent genelinde yapılmakta olan dezenfekte işlerinde, tribünler, soyunma odaları, basın toplantı odaları, stat içerisinde yer alan tüm bölümler titiz bir çalışma ile temizlendi. Konuya ilişkin açıklama yapan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya belediyesi olarak koronavirüs tehdidine yönelik toplamda 33 ekip ve 66 personel ile şehir genelinde periyodik bir biçimde dezenfekte işlemlerinin yapıldığının da altını çizdi.