Hüseyin Gökçek

İttifak Holding Konyaspor Ve Fenerbahçe Maçının Hakemi Belli Oldu

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor müsabakasının hakemi belli oldu. Haftanın kritik maçını yönetecek isim tecrübeli hakem Hüseyin Göçek olacak.

Süper Lig’de 26’ıncı hafta müsabakasında Fenerbahçe ve İttifak Holding Konyaspor ekipleri karşı karşıya gelecek. Müsabakanın yönetiminde ise tecrübeli hakem Hüseyin Göçek görev alacak.

Ligin kritik haftalarından biri olan 26’ıncı hafta karşılaşmalarından biri de Konyaspor ve Fenerbahçe ekipleri arasında yaşanacak. İki ekip için de büyük öneme sahip olan oyun, 14 Mart Cumartesi günü oynanacak.

Saat 20:00’de oynanacak olan nefes kesici mücadelenin ev sahipliğini ise İttifak Holding Konyaspor ekibi yapacak.

Müsabakanın Yönetiminde Yer Alacak İsimler

Konya Büyükşehir Belediye Stadı’nda gerçekleşecek olan müsabakada, Hüseyin Göçek’in yardımcılık görevini ise Serkan Ok ve Esat Sancaktar üstlenecek. Oyunun dördüncü hakemliğini ise Mert Güzenge gerçekleştirecek.

İki takım için de son derece büyük bir öneme sahip olan oyunda, VAR koltuğunda yer alan isim ise Koray Gençerler olurken, AVAR koltuğunda da İbrahim Çağlar Uyurcan yer alacak.

Aynı gün saat 14:00’de Denizlispor Gençlerbirliği müsabakasını yönetecek isim Cüneyt Çakır ve 17:00’deki Aytemiz Alanyaspor ve Gaziantep FK maçını ise Atilla Karaoğlan olacak.