Bülent Korkmaz

İttifak Holding Konyaspor Sahadan Galip Olarak Ayrılmak İstiyor

Süper Lig’in 24’üncü haftasında Kasımpaşa Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, müsabaka hazırlıklarını tamamladı. Uzun süredir galibiyete ve 3 puana ihtiyaç duyan kulübün teknik adamı Bülent Korkmaz ise, lacivert beyazlı ekiple olacak oyun öncesinde ön değerlendirmede bulundu.

Süper Lig’de 24’üncü hafta için Kasımpaşa Spor Kulübü ve İttifak Holding Konyaspor ekipleri arasında yaşanacak olan mücadele, yeşil beyazlı kulüp tarafından büyük bir öneme sahip. Bir süredir şansı yaver gitmeyen, art arda yenilgi alan ve kendi iç sahasında galibiyete hasret kalmış Konya ekibi, Kasımpaşa maçından artık galip olarak dönmek istiyor.

Konuya ilişkin ön değerlendirmede bulunan Teknik Direktör Bülent Korkmaz da, bu müsabakadan galibiyet alarak ayrılmayı ve 3 puanı hanelerine yazdırmak istediklerini belirtti. İyi bir futbol oynamak istediklerini söyleyen Korkmaz, Konya ekibinin nasıl bir morale sahip olduğunu da göstermiş oldu.

Taraftar Da Olumsuz Karşılıyor

Kasımpaşa ekibi ile olacak maça, sıkı bir tempo ile çalışan yeşil beyazlılar, bir yandan taraftarın olumsuz tepkileri ile savaşırken, bir yandan da iyi bir futbol oynamanın derdine düştü. Galibiyete hasret kalan, ligin de en az gol atan takımı olan ekip, bu müsabakadan artık galip olarak ayrılmayı kafaya koymuş.