Konyaspor Kulübü

İttifak Holding Konyaspor Kulübünden Duruma İlişkin Açıklama Geldi

Son zamanlarda sıkıntılı bir süreçten geçen İttifak Holding Konyaspor, aldığı yenilgi ve beraberliklerle daha da üzüntülü bir süreç geçiriyor. Duruma ilişkin açıklama yapan yeşil beyazlı kulüp de, yaşanan durum adına üzgün olduklarını her fırsatta belirtiyor.

Süper Lig’de art arda olumsuz sonuçlar alarak düşme potası çevresinde dolanan İttifak Holding Konyaspor ekibi, taraftarına yönelik bir kulüp açıklaması yaptı. Düşme potasında olan kritik ekiplerden biri olan yeşil beyazlı kulüp, uzun bir süredir mutluluk yerine hüzün yaşadıkları ve yaşattıkları için üzgün olduğunu belirtti. Bu süreci ise camiaya, teknik ekibe ve futbolculara yönelik duyulan sarsılmaz inanç ile atlatmaya çalıştıklarını ekledi. Girdaptan hep birlikte çıkacaklarını yazan kulüp, inanca, güvene ve destek verilmeye de ihtiyaç duyulan bir süreç olduğunu söyledi.

Geçmişi Yargılamak Boş Yere Enerji Ve Odak Kaybı Olur

Zor bir dönemden geçildiği ve bu dönemde en önemli şeyin beraberlik duygusu olduğunu ifade eden Konyaspor Kulübü, geçmişe yönelik de yargılama konusunu eleştirdi. Bunun kimseye faydası olmayacağı belirtilerek, kimin hatalı, kimin suçlu olduğunu ya da kimin suçsuz olduğunu yargılamanın, tartışmanın, boş yere enerji ve odak kaybı olacağının altı çizildi.