Uğur Demirok

İttifak Holding Konyaspor Ekibinin Savunması Uğur Demirok’tan Değerlendirme

İttifak Holding Konyaspor takımının savunma oyuncusu Uğur Demirok, HES Kablo Kayserispor müsabakası ardından açıklama yaptı. Hem maçı değerlendiren sporcu, hem de gelecek müsabakası ile ilgili hedeflerden söz etti. Kasımpaşa müsabakası için galibiyetten başka bir çarenin olmadığını da dile getirerek, hedefin 3 puan olduğunu ekledi.

İttifak Holding Konyaspor ekibi, Süper Lig’de 24’üncü hafta Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi ile olacak kritik mücadele için tüm hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. HES Kablo Kayserispor ekibi ile olan mücadelede beraberlik yaşayan yeşil beyazlı kulübün savunma mevki oyuncusu Uğur Demirok, oyun sonrası değerlendirmede bulundu.

“Bu sene Konyaspor’a yakışmayan bir sene”

Deplasman mücadelesinde iyi bir oyun sergilediklerini belirten sporcu, senenin Konyaspor açısından iyi gitmediğini de söyleyerek, “Bu sene Konyaspor’a yakışmayan bir sene. Küme düşme mücadelesi veriyoruz. Bunun farkındayız” dedi.

Öte yandan ise Aykut Kocaman’ın takımda Teknik Direktör olarak yer aldığı süreçte forma giyme imkanını neredeyse bulamadığını belirten Demirok, zor bir dönemi başarıyla atlamış olduğuna da değinerek, profesyonel olmasının bunun ana sebebi olduğunu ekledi.