Ertuğrul Taşkıran

İttifak Holding Konyaspor Ekibinde Kalede Ertuğrul’un Olması Bekleniyor

Süper Lig’n 26’ıncı haftasında Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibinde eksik olan kaleci olacak. Yeni Malatyaspor ile olan müsabakada görmüş olduğu kırmızı kart sebebiyle sarı lacivertlilerle olacak mücadelede forma giyemeyecek olan kaleci Serkan Kırıntılı yerine Ertuğrul Taşkıran yeşil beyazlı ekibin kalesini koruyacak.

Süper Lig’de kritik haftalardan biri de 26’ıncı hafta olacak. Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, müsabakanın hazırlıklarına yoğun bir tempo ve özel olarak taktik ağırlıklı hazırlanırken, takımın en büyük eksiği ise kaleci Serkan Kırıntılı olacak.

Yeni Malatyaspor ile olan mücadelede kırmızı kart görmesi sebebiyle, bu müsabakada cezalı duruma düşen Kırıntılı yerine, takımın ağlarını koruyacak isim ise Ertuğrul Taşkıran.

Konya ekibi için son derece büyük bir öneme sahip olan müsabakada, Taşkıran’ın kalede olması bekleniyor. Öte yandan ilk kalecinin geçmişinde ise Yeni Malatyaspor maçında 2 ve Fenerbahçe maçında da 5 gol görmesi ile biliniyor.

Serkan Ceza Almayacak

Hazırlıklarına planlı ve taktik ağırlıklı devam eden ekipte ise, gözler Serkan’a çevrilmiş durumda. Sezon boyunca yapmış olduğu hatalar ile yeşil beyazlı taraftarların da tepkisini alan kaleci için ise bir ceza verilmeyeceği edinilen bilgiler arasında yerini aldı.