İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Ekibinde Deplasman Hazırlıkları Başladı

Süper Lig’de 25’inci hafta mücadelesi için Yeni Malatyaspor ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi maçın hazırlıklarına başladı.

Süper Lig’in 25’inci haftasında deplasman mücadelesinde Yeni Malatyaspor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, hazırlıklarına şimdiden sıkı bir şekilde başladı.

Art arda olumsuz sonuçlar yaşayan ve kendi iç sahasında galibiyetin ne olduğunu adeta unutan yeşil beyazlı kulüp, bu mücadeleden galip ayrılmak istiyor.

Malatya maçı için sıkı bir şekilde hazırlık yapan ekip, tecrübeli teknik adam Bülent Korkmaz eşliğinde çalıştı. Kayacık Tesisleri’nde gerçekleşen idmana koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan yeşil beyazlıların hedefinde ise galibiyet var.

Koşunun ve ısınma hareketlerinin ardından ise gruplara ayrılarak ayak tenisi yapan ekip, ilk günün idmanını da bu şekilde tamamlamış oldu.

Maç 7 Mart Günü Deplasmanda

Sakatlıklarının ardından tedavisine hala devam edilmekte olan Serkan Kırıntılı, Deni Milosevic ve Faruku Miya ise takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürdü.

İttifak Holding Konyaspor ekibi, 7 Mart Cumartesi günü deplasmanda Yeni Malatyaspor ekibi ile karşı karşıya gelecek.