İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Ekibi Kasımpaşa Hazırlığında

Süper Lig’de 24’üncü hafta heyecanı için Kasımpaşa Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek olan Konyaspor, hazırlıklarına başladı. Kayacık Tesisleri’nde gerçekleştirilen çalışmanın yönetiminde ise yeşil beyazlı kulübün tecrübeli Teknik Direktörü Bülent Korkmaz yer aldı.

Süper Lig’in 24’üncü haftasında Kasımpaşa Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, hazırlıklarına başladı. Kayacık Tesisleri’nde gerçekleştirilen müsabaka hazırlığının yönetiminde teknik adam Bülent Korkmaz yer alırken, sakatlığı devam eden oyuncuların yönetiminde ise fizyoterapist Salih Kırışka vardı.

Kayacık Tesisleri’nde yapılan antrenmana koşu ve ısınma ile başlayan yeşil beyazlılar, antrenmanına çabukluk ve 5’e 2 top kapma çalışmaları ile de devam etti. Mavi lacivertli ekip ile karşı karşıya gelecek olan ekip, çalışmalarına taktik ve şut çalışmaları ile de son verdi.

Farouk Miya Ve Marin Anicic Takımdan Ayrı Çalıştı

Yeşil beyazlı kulüpte sakatlıkları sebebiyle tedavileri hala devam eden Farouk Miya ve Marin Anicic ise, takımdan ayrı olarak fizyoterapist Salih Kırışka ile çalışmalarını sürdü.