İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor Ekibi Göztepe Maçına Sıkı Hazırlanıyor

Süper Lig’in 22’inci haftasında Göztepe Spor Kulübü ekibi ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, Kayacık Tesisleri’nde sıkı bir şekilde hazırlıklarını yapmayı sürdürüyor.

Süper Lig’in 22’inci haftasında İttifak Holding Konyaspor ekibi Göztepe Spor Kulübü ile 15 Şubat Cumartesi günü karşı karşıya gelecek. Mücadeleye sıkı bir şekilde hazırlıklarını sürdüren ekibin başında ise yeni hoca Bülent Korkmaz var. Göztepe ile olacak maçın hazırlığında ise 2 oyuncu sakatlıklarının sürmesi sebebiyle antrenmana katılamadı.

Kayacık Tesisleri’nde Hazırlıkta 2 İsim Eksik

Müsabakanın hazırlıklarına dair bilgi ise kulübün resmi sitesinde yayınlanan açıklama ile duyuruldu. Kayacık Tesisleri’nde yarın gerçekleşecek mücadeleye hazırlanan ekip, tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz yönetiminde idmana çıktı. Müsabaka hazırlığına koşu ve ısınma çalışmaları ile başlandı.

Ardından ise hücum ve savunma hazırlıkları ile devam eden idman, taktik çalışmaları ile de sona erdi. Yarın gerçekleşecek olan mücadelede ise eksik isimler vardı. Hala sakatlıklarının devam etmesi sebebiyle Farouk Miya ve Ali Karakaya katılım sağlayamadı.