Konyaspor idman

İttifak Holding Konyaspor Ekibi Deplasmana Hazırlanıyor

Süper Lig’de 23’üncü hafta mücadelesi için Kayserispor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, hazırlıklarını Kayacık Tesisleri’nde sürdürdü. Deplasman yarışı için sıkı bir hazırlık sürecine giren yeşil beyazlı ekibin başında ise tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz yer alıyor.

Süper Lig’de 23’üncü hafta heyecanı için Kayserispor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, hazırlıklı sıkı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Teknik adam Bülent Korkmaz yönetiminde yapılan idman hazırlıkları, deplasman mücadelesinden yenilgi almadan dönmek adına tam gaz sürüyor.

Marin Anicic Antrenmana Katılamadı

Kayacık Tesisleri’nde gerçekleşen idmanda, yeşil beyazlı ekipte ise bir eksik var. Yaşamış olduğu sakatlık sebebiyle idmandaki çalışmalara katılamayan oyuncu Marin Anicic olurken, iki isim ise fizyoterapist eşliğinde çalışmalara katılım sağladı.

Kayacık Tesisleri’nde yapılan deplasman yarışı hazırlığı için fizyoterapist eşliğinde çalışan Faruku Miya ve Ali Karakaya oldu.

Mağlubiyet yaşamadan misafir olduğu ekipten galip olarak dönmek isteyen Korkmaz ekibi, ısınma hareketleri ile başlamış olduğu antrenman sürecine, taktik çalışmaları ile devam ederek bir idmanını daha tamamlamış oldu.